Mokymai Spausdinti
Teikiame mokymo paslaugas valstybės tarnautojams ir privačių įmonių darbuotojams.
 
Mokymo paslaugų sąrašas nuolat papildomas. Atsiųskite mums savo pageidavimus ir mes Jums pateiksime individualų pasiūlymą.
 
Esame sėkmingai surengę mokymus Statoil darbuotojams vykdant ESF finansuojamą projektą.
 
Vidaus reikalų ministro įsakymu (Nr. 1V-143) VšĮ "Socialinės ir ekonominės plėtros centras" yra įtraukta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą".
 
Mokymų koordinatorė Edita Kalendienė ( This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it )
 
Šiuo metu siūlomi mokymai:
 
Profesionalus klientų aptarnavimas
Mokymas skirtas aptarnavimo ir pardavimo  darbuotojams,  dirbantiems tiesiogiai su klientais. Dalyviai susipažins su  efektyvaus klientų aptarnavimo principais, analizuos sėkmę ir nesėkmę lemiančius veiksnius santykiuose su klientais, bus mokomi spręsti nepatogias bendravimo situacijas. Mokymo metu sudaromos sąlygos praktiškai lavinti sugebėjimą prisitaikyti prie kliento elgsenos stiliaus, siekiant profesionaliai aptarnauti klientus.
 
Kaip pasirinkti tinkamamiausią darbuotoją
Mokymai skirti suteikti žinių apie darbuotojų atrankos organizavimą, kandidatų savybių vertinimo būdus, procese naudojamas priemones ir metodus; lavinti kandidato įvertinimui reikalingus įgūdžius.          
Strateginis planavimas ir valdymas
Šių mokymų tikslas - suteikti klausytojams susistemintų teorinių strateginio planavimo ir valdymo žinių bei praktinių įgūdžių.

Personalo nefinansinis motyvavimas
Tai žinių bei įgūdžių lavinimo mokymas, skirtas įmonės vadovams, turintiems pavaldinių, ir norintiems, kad jie būtų savarankiški, motyvuoti bei atsakingi už savo veiklą ir jos rezultatus. Seminaro dalyviai susipažins su nefinansinėmis personalo skatinimo priemonėmis, jų taikymo galimybėmis. Susipažins su aktyvaus klausymosi, grįžtamojo ryšio teikimo, įtakojimo technikomis.
 

Noriu daugiau informacijos